Подписка за връщане на старата версия на играта!
#131 Girondins Bordeaux 18.11.2018 09:00
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

И аз почвам да се обнадеждавам бавно се получават нещата. Сега ако оправим и средните показатели на всеки отбор да са видими..........
Но въпреки всичко можеше да се продължи сезона с двете версии.
И кое точно те обнадежди?
Че в турнирите получаваш по 6 умора вместо по 3?
Или че играчите днес са с паднал морал?

#132 WMBLEDON 18.11.2018 17:57
WMBLEDON
32 Posts
Since 04.06.2011

И кое точно те обнадежди?
Че в турнирите получаваш по 6 умора вместо по 3?
Или че играчите днес са с паднал морал?
Това е лично мое мнение поне се вижда че се работи по проблемите.

#133 Ювентус 18.11.2018 18:10
Ювентус
15 Posts
Since 22.05.2007

Всички виждаме, че се работи по играта. Само админа не вижда, че работи в затриването на играта! Освен умората при мен не работи записването на състава. Поне за приятелските срещи. Имам един записан състав, а в мача играе друг. Да не говорим, че този вид на играта е всичко друго, но не и мобилен. Толкова разхвърляни неща не съм виждал даже преди рестарта през 2007 г. Нормалните хора в нормалните страни първо правят един готов продукт, който е тестван и работи перфектно и едва тогава го предлагат на потребителите. А ние г-н админ, сме потребители. Имаме права, не само задължения! Накрая имам и един въпрос - Кога ще обявите, че играта ще е само платена? Или ще използвате безплатно потребителите да ви тестват продекта и едва след това ще стане ясно, че играта ще е платена?

#134 FC GODZILA 18.11.2018 18:40
FC GODZILA
22 Posts
Since 03.08.2009

каква е тази умора ,то май няма да се записвам за тези турнири...ще ми трябва цяла седмица за да ги нулирам ...

#135 Corinthians 20.11.2018 10:20
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

каква е тази умора ,то май няма да се записвам за тези турнири...ще ми трябва цяла седмица за да ги нулирам ...
Проблема с умората е оправен. На всички играчи умората, ще бъде занулена.

#136 Blue Sharks 21.11.2018 21:23
Blue Sharks
188 Posts
Since 10.12.2016

Подкрепям!Това е всичко друго,но не и мобилна версия!Когато се опитвам да разгледам играчите ми се сменят местата им.Няма нагледност- не можеш да видиш никъде целия си състав с уменията им.Един играч ми заема 1/3 от екрана,което е напълно безмислено.И това,че няма средна цена на играчите означава ли,че можем да ги продаваме без ограничения в цената и без негативни последствия.
Но всичко това няма никакво значение, тъй като ако останат и 20% от този вариант на играта,най- вероятно ще се откажа за 2- ри път от нея:(

#137 dedadra 21.11.2018 23:11
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

Подкрепям и аз... Мен чак вчера ме допусна да вляза, половината сезон минал, всичко в играта е пълен Батак, а админа се държи като политик-всички му казват, че не става, но той си знае и налага своето. Което било имало смисъл, разбирате ли? Защото аз не, и май не съм сам, като чета коментарите ви. Но... важното е, че той знае какъв е тоя смисъл. Ама моля ви се колеги, дайте малко да си понапрегнем мозъците, трябва сами да открием този "смисъл", иначе няма да е интересно. За кой се мислиш, Г-н Админ, за дядо Коледа ли? Като ни говориш с недомлъвки и за изненади в бъдеще, като че ще ни раздаваш подаръци. Както се изрази един колега, не всички сме вишисти, но пък и прекрасно знаем, че доматите не се ядат с колите. Присъединявам се към мнението на колегите, че ако си добър бизнесмен, трябва да се в слушаш в мнението на тези, дето ти пълнят джобовете. Ако ли не, ще трябва да си търсиш друг бизнес, щото в този, няма да ти останат клиенти. Толкоз много предложения, препоръки и добри пожелания от повечето, дето сме тук и нищо, глас в пустиня. Запънал си се като магаре на мост и си знаеш твоето. По нашият край, на такива им викаме КРИВОШИЯ. но колкото и да си убеден, че водата не е мокра, като влезеш в нея, сух няма да излезеш. И аз съм пред отказване, колеги. Ще влиза още малко, с някаква надежда, макар че съм сигурен в крайния изход. А и да поглеждам сеира на Г-н Админа и да го видя, кога ще признае, че титлата "гробокопач на играта" ще му отива повече от Администратор...

#138 FC Borussia Dortmund 25.11.2018 23:56
FC Borussia Dortmund
48 Posts
Since 30.01.2011

Аз бях до тук.Беше ми приятно да играя играта,но вече не. Успех на всички

#139 ПФК ЛУДОГОРЕЦ 26.11.2018 03:25
ПФК ЛУДОГОРЕЦ
19 Posts
Since 17.04.2012

ПОДКРЕПЯМ НА 100% ТАЗИ ВЕРСИЯ В МОМЕНТА Е УЖАСТНА...